Sepetim

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme bir satın alma sürecinin en kritik noktasıdır. Burası eksik olan bir satın alma, hiçbir şeyi satamama demektir.

T-Soft E Ticaret sistemi, Türkiye ve Kıbrısta faaliyet gösteren tüm bankaların sanal pos, ve 3dsanal pos alt yapılarının tamamı ile entegre olmuş, onlarca t-soft eticaret sistemi kullanıcısı bu entegrasyon alt yapısı ile tahsilatları yapmaktadırlar.

Banka entegrasyonlarının dışında, Hazır yazılımlar arasına ülkemizde ilk PayPal entegrasyonu T-Soft eticaret sistemi ile gerçekleştirilmiştir. Ayrıca T-Soft e-ticaret yazılımı istenildiğinde, çekimleri TL dışında para birimleri İle yapabilen Tek e-ticaret sistemidir.

T-soft e-ticaret sistemi kullanan müşterilerimiz B2B ticarette, cari hareket sistemi ile isterlerse, "Cari Hesaptan Ödeme" yöntemi ile ürünlerin ödeme yapılmadan sipariş verilebilmesine imkan tanımaktadır. Aynı yapı, cari çalışılan müşterilere bir kredi limiti tanımlayarak, belirli bir limite kadar, açık hesap sipariş vermeye imkan tanımakta, limit aşıldığında siparişin alınmasına müsaade etmemektedir.

Yine ilklerden birisi olma özelliğini taşıyan bir diğer farklılığımız, ödeme seçeneklerinin bayi ve müşteriler arasında farklılaştırılabilmesidir. İstenildiğinde Banka Sanal Posları sadece bayilerde, Havale ile ödeme yöntemi ise sadece müşterilerde görünecek şekilde ayarlanabilmektedir.

Alternatif bir ödeme seçeneği olan Kapıda Ödeme T-Soft e-ticaret sistemlerinde mevcut olup, bu ödeme seçeneği Kargo Modülü ile ilişkili olarak çalışabilmekte, Kapıda ödeme seçildiğinde sadece Kapıda ödeme özelliği olan kargo şirketlerinin seçilebilmesi sağlanabilmektedir.

PayU ödeme entegrasyonu ile her bir bankaya tek tek başvurmaya gerek kalmadan, haftalarca sanal pos onayı için vakit kaybetmeden 6 bankanın sanal posuna bir günde sahip olabilir, uygun komisyon oranları ile 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
Çekilen tutarların haftalarca blokesinin çözülmesini beklemye gerek kalmadan ortalama 3 gün içerisinde banka hesaplarınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
                                           PayU entegrasyonu ile avantajları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız!

E-Ticaret girişimcileri için, bankalar hep komisyon alır ve işletmenin gizli kar ortaklarıdır. Türkiye'de ilk defa sadece BankPozitif siparişlerden komisyon almıyor, üstelik komisyon ödüyor. Hem de o kadar çok ödüyor ki, neredeyse sadece bu komisyonlar bir e-ticaret projesini yaşatacak rakamlara ulaşabiliyor.
Bütün bunlar çok anlamsız gibi değil mi?
Bank Pozitif neler yapar, e-ticaret sitenize nasıl bir katkı sağlar ve daha bir çok sorunun cevabı için                                                   tıklayınız!

İPara ödeme entegrasyonu, müşterilerine daha fazla hizmet sunmak isteyen e-ticaret siteleri için alternatif ödeme imkanı sağlamaktadır. E-ticaret sitesine güvenmeyen müşterilerin İPara hesabı üzerinden, kredi kartı bilgileri girmeden alışveriş yapmalarına imkan vermekte, müşteri ürün aldığını onaylamadan ödeme e-ticaret sitesi hesabına aktarılmamaktadır. Güveniz müşteri portföyünü bu sayede kazanma imkanı ortaya çıkmaktadır.
                                           İPara ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Paypal ödeme entegrasyonu, yıllardır bütün dünyada kabul görmüş yaygın ödeme çözümlerinden birisidir. Türkiye 2012 yılında Türkiye ofiisinin açılması ile birlikte PayPal Türkiye'de bulunan hesaplara ödeme yapmaya da başlamıştır. T-Soft e-ticaret müşterileri PayPal entegrasyonu ile PayPal müşterilerine de hizmet vermek isteyen e-ticaret girişimcilerine imkan sağlamaktadır.
PayPal ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Arena Bilgisayarın Bilişim firmalarına sunduğu bir ödeme alt yapı modeli olan, Pay NET'e entegre olan T-Soft e ticaret sistemi, müşteri ödemelerinin doğrudan arena sistemi üzerinden çekilebilmesine imkan tanımaktadır.
Arena bilgisayar istendiğinide çekilen tutarların komisyonu düşüldükten sonra kalanını hesaba aktarabilmektedir.
                                           Arena Paynet Sistemi T-Soft kurulum bilgisi ve Arena bayileri için komisyon ekranına ulaşmak için                                                   tıklayınız!

Paymec ödeme entegrasyonu ile bir günde sanal pos sahibi olabilir, world kartlara 12 aya kadar taksit imkanı sağlayabilirsiniz. T-Soft müşterisi iseniz aidat da ödemezsiniz. Haftadan haftaya ödemeler banka hesaplarınıza aktarılır.
Paymec ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Metro Elektronik ödeme entegrasyonu ile Metro Elektronik sanal posları üzerinden, çekim yaparak, ödemelerin Metro Elektronik'te bulunan cari hesabınıza alacak olarak işlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece sattığınız ürünlerin ödemeleri doğrudan Metro Elektronik hesaplarına aktarılacağı için, sizin de ayrı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. T-soft tedarikçi bazında pos yönlendirme modülü sayesinde de sadece Metro Elektronik'ten tedarik ettiğiniz ürünlerde ödemelerin Metro Elektronik'e geççmesini                                                  sağlayabilirsiniz
                                           Metro Elektronik ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Genpa ödeme entegrasyonu ile Genpa sanal posları üzerinden, çekim yaparak, ödemelerin Genpa'da bulunan cari hesabınıza alacak olarak işlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece sattığınız ürünlerin ödemeleri doğrudan Genpa hesaplarına aktarılacağı için, sizin de ayrı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. T-soft tedarikçi bazında pos yönlendirme modülü sayesinde de sadece Genpa'dan tedarik ettiğiniz ürünlerde ödemelerin Genpa'ya geççmesini sağlayabilirsiniz
                                           Genpa ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Tesan ödeme entegrasyonu ile Tesan sanal posları üzerinden, çekim yaparak, ödemelerin Tesan'da bulunan cari hesabınıza alacak olarak işlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece sattığınız ürünlerin ödemeleri doğrudan Tesan hesaplarına aktarılacağı için, sizin de ayrı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. T-soft tedarikçi bazında pos yönlendirme modülü sayesinde de sadece Tesan'dan tedarik ettiğiniz ürünlerde ödemelerin Tesan'a geççmesini sağlayabilirsiniz
                                           Tesan ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Telpa ödeme entegrasyonu ile Telpa sanal posları üzerinden, çekim yaparak, ödemelerin Telpa'da bulunan cari hesabınıza alacak olarak işlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece sattığınız ürünlerin ödemeleri doğrudan Telpa hesaplarına aktarılacağı için, sizin de ayrı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. T-soft tedarikçi bazında pos yönlendirme modülü sayesinde de sadece Telpa'dan tedarik ettiğiniz ürünlerde ödemelerin Telpa'ya geççmesini sağlayabilirsiniz.
                                           Telpa ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

KVK ödeme entegrasyonu ile KVK sanal posları üzerinden, çekim yaparak, ödemelerin KVK'da bulunan cari hesabınıza alacak olarak işlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece sattığınız ürünlerin ödemeleri doğrudan KVK hesaplarına aktarılacağı için, sizin de ayrı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. T-soft tedarikçi bazında pos yönlendirme modülü sayesinde de sadece KVK'dan tedarik ettiğiniz ürünlerde ödemelerin KVK'ya geççmesini sağlayabilirsiniz
                                           KVK ödeme entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

                                           Aşağıda entegre olduğumuz bankalar ve ödeme sistemleri görünmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.