Sepetim

Mobil Yönetici Arayüzü

Mobil cihazları yoğum kullanan ve her saniye bilgisayarının başında olmayan aynı zamanda da her saniye sitesi ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak isteyen müşterilerimiz için özel bir modül hazırladık!

Mobil yönetici arayüzü ile, IPhone, IPad ve Android cihazlarda mobil platformlara uygun bir arayüz üzerinden, e-ticaret sitesinde olup bitenlerden haberdar olabilirsiniz.

Mobil arayüz ile neler yapılabiliyor? 
Genel 
Giriş: Son erişim ve toplam erişim bilgileri 
Siparişler: Aktif olan sipariş sayısı, bu siparişlerin ödeme yöntemlerine göre dağılımı ve henüz sonuçlanmayan siparişler. 
Servis Kullanımı: Trafik (Bandwith limiti ve kullanım miktarı), Kota Kullanım (Alan limiti ve kullanım miktarı), E-Posta Kullanım (kullanılan e-posta ve maksimum kullanım sayısı) 
Talepler: Bayi Başvurusu (Bayi başvurunda bulunmuş ve henüz onaylanmamış bayi adayı sayısı), Üye Başvurusu (Üye başvurusunda bulunmuş ve henüz onaylanmamış üye sayısı), Yorumlar (Henüz onaylanmamış yorum sayısı), Avatar Değişimi (Profil resmi değiştiren onaysız üye sayısı) 
İstatistikler: Toplam Üye, Toplam Bayi ve Toplam Sipariş sayıları 
Siparişler 
İki tarih arası arama yaparak, ödeme türüne göre filtreleyerek veya arama yaparak siparişleri listeleme 
Siparişlere ait, adres bilgiler, ödeme bilgileri, satın alınan ürün detayları, birim fiyatları ve adetlerini görüntüleme 
Ziyaretçiler 
Yıllar, aylar ve günler bazında, gelen ziyaretçi sayısı, incelenen sayfa sayısı, tıklama sayıları ve kullanılan trafik detaylarını verir. 
Satışlar Yıllar aylar ve günler bazında, toplam sipariş tutarı, ürün ciroları, satış karı, sipariş sayısı, siparişlerde alınan ürün adeti verilerini verir. 

Mobil cihazınız yada  chrome tarayıcınızdan demosunu inceleyebilirsiniz.

İncelemek İçin;
Kullanıcı Adı:
mobil@mobil.com
Şifre:
123456
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.