Sepetim

Destek Hizmetleri

şinizi çok iyi biliyorsunuz ama ya interneti? Bir e-ticaret sitesi almakla bu iş bitmiyor ne yazıkki, hem satın aldığınız yazılımı iyi bilmeniz gerek hem de birilerinin bu yazılımın hangi özelliklerini kullanırsanız size ne gibi faydalar sağlayacağını anlatması, yeni gelişmeler hakkında bilgi vermesi gerek. T-Soft olarak biliyoruz ki, müşterilerimiz faaliyetlerini devam ettirebildikleri sürece, biz var olabiliriz. 
  
Bütün bunlardan dolayı tüm platformlarda elimizden gelenin en iyisini müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz, günden güne kendimizi geliştiriyor, her geçen gün hizmet kalitemizi artırıyoruz.

İsterseniz önce destek departmanımızı tanıyalım, sonra da hizmetlerimizi anlatalım.
  
T-Soft yazılım destek ekibi 10 destek uzmanı ve bir yönetici kadrosundan oluşmaktadır. Destek uzmanlarımız yazılımımızın kullanımı, müşterilerimizin yaşadığı sorunlar, müşterilerimizin eğitimi gibi konularda çözüm üretmekte, müşterilerin yazılımlar ile ilgili geliştirme önerilerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde bulunan Ar-Ge merkezimizdeki Ar-Ge ekibine iletmektedirler. Aynı şekilde bu geliştirmeler sonuçlandığında da müşterilerimizi bilgilendirmektedirler.
  212 613 55 22 T-Soft Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi 


  
T-Soft yazılım destek ekibi, destek süreçlerinde müşterilerimiz ile doğrudan iletişim kuran tek ekibimizdir. 
  
Bu ekibimiz hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde telefon ile müşterilerimize destek vermekte bu zaman dilimi dışında da TDM olarak adlandırdığımız platform üzerinden ticket desteği ile hizmet vermektedirler. 
  
Müşterilerimiz ile doğrudan iletişimde olmayan ancak sunucu problemleri, sistem sorunları, saldırılara karşı sunucuların korunması gibi konularda 7/24 hizmet veren bir sistem ekibimiz bulunmaktadır.
  T-Servis markası ile Tübitak, THY, Mado, İstanbul Aydın Üniversitesi, Belediyeler, Hastaneler gibi ülkemizin seçkin kurum ve şirketlerine de bilgi güvenliği hizmetleri veren bu ekibimiz 8 kişiden oluşmakta ve alanlarında iddialı uzmanlar olarak 8 kişilik bir kadro ile gece gündüz demeden kendilerini geliştirmekte ve T-Soft projelerinin %99.9 uptime oranı ile çalışmasını sağlamaktadırlar.
  
T-Soft yazılım destek ekibi ofisi, yöneticimiz ve ekibi resimlerde görünmektedir. 
  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.