Sepetim

Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu

Fiyat karşılaştırma siteleri e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, diğer e-ticaret sitelerinin ürünleri ile karşılaştırarak, fiyat sıralamasına göre listelemektedirler.

Son zamanlarda tüketiciler bu siteleri çok ziyaret etmekte, her gün on binlerce müşteri bu sitelerden, ürün alabilecekleri e-ticaret sitelerini bularak, ürün satın almalarını gerçekleştirmektedirler.

T-Soft e-ticaret yazılımı popüler ve yaygın olan fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre olmuş durumdadır. Bu özellik sayesinde e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, hiç uğraşmadan ve paketiniz bu özelliği içeriyorsa ek ücretler ödemeden, fiyat karşılaştırma sitelerinde gösterebilirsiniz.

T-soft eticaret yazılımı, size fiyat konusunda rekabetçi olduğunuz ürünleri yayınlayıp iyi fiyat veremediğiniz ürünlerde buralarda bulunmamanızı yönetebileceğiniz bir altyapı sunmaktadır.

T-Soft e-ticaret yazılımı satın alan müşterilerimize, satın aldıkları paket ücretlerine ödedikleri bedelin çok daha fazlası kadar hediye kuponlar vererek, fiyat karşılaştırma sitelerinde ürünlerini sergilemelerini ve sitelerinden gelir elde etmelerini sağlıyoruz. detaylara kampanyalarımız sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Entegre olduğumuz fiyat karşılaştırma siteleri aşağıdadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.